English
Eğitimde Nitel Araştırmalar Dergisi

EDİTÖR

Ali Ersoy

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

alersoy@anadolu.edu.tr

EDİTÖRLER KURULU

Abbas Türnüklü

Dokuz Eylül Üniversitesi, Türkiye

abbas.turnuklu@deu.edu.tr

Ahmet Saban

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Türkiye

asaban@konya.edu.tr

Angela K. Salmon

Florida International Üniversitesi, USA

salmona@fiu.edu

Binaya Subedi

The Ohio State Üniversitesi, USA

subedi.1@osu.edu

Corrine Glesne

Vermont Üniversitesi, USA

ceglesne@yahoo.com

Duygu Sönmez

Hacettepe Üniversitesi, Türkiye

duygusonmez@gmail.com

Elvan Günel

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

elvang@anadolu.edu.tr

lknur Kelçeoğlu

Indiana Üniversitesi & Purdue Üniversitesi, USA

ik3@iupui.edu

Işıl Kabakçı Yurdakul

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

isilk@anadolu.edu.tr

Guido Verenose

Milano-Bicocca Ünersitesi, ?talya

guido.verenose@gmail.com

Kathy C. Trundle

The Ohio State Üniversitesi, USA

trundle.1@osu.edu

Misato Yamaguchi

Augusta State Üniversitesi, USA

myamaguc@gru.edu

Mustafa Çakır

Marmara Üniversitesi, Türkiye

mustafacakir@marmara.edu.tr

Mustafa Yunus Eryaman

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Türkiye

yunuseryaman@gmail.com

 

Müge Artar

Ankara Üniversitesi, Türkiye

artar@education.ankara.edu.tr

Nihat Gürel Kahveci

İstanbul Üniversitesi, Türkiye

nkahveci@istanbul.edu.tr

Roberta Truax

Professor Emerita, Cincinnati Üniversitesi, USA

truaxrr@yahoo.com

S. Asli Özgün-Koca

Wayne State Üniversitesi, USA

aokoca@wayne.edu

Sedat Yüksel

Uludağ Üniversitesi, Türkiye

sedaty@uludag.edu.tr

Süleyman Nihat ŞAD

İnönü Üniversitesi, Türkiye

nihat.sad@inonu.edu.tr

Yıldız Uzuner

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

yuzuner@anadolu.edu.tr

DANIŞMA KURULU

Ahmet Naci Çoklar

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Türkiye

ahmetcoklar@hotmail.com

Arife Figen Ersoy

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

arifee@anadolu.edu.tr

Arzu Arıkan

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

arzuarikan@anadolu.edu.tr

Burçin Türkcan

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

burcint@anadolu.edu.tr

Dilek Acer

Ankara Üniversitesi, Türkiye

dacer@ankara.edu.tr

Dilek Tanışlı

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

dtanisli@anadolu.edu.tr

Dilruba Kürüm Yapıcıoğlu

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

dilrubak@anadolu.edu.tr

Esin Acar

Adnan Menderes Üniversitesi, Türkiye

esinacar@adu.edu.tr

Fatih Yılmaz

Dicle Üniversitesi, Türkiye

fatih.yilmaz@dicle.edu.tr

Gülşen Leblebicioğlu

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Türkiye

kilic_g@ibu.edu.tr

Hasan Gürgür

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

hasangurgur@anadolu.edu.tr

Hüseyin Bahadır Yanık

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

hbyanik@anadolu.edu.tr

Mehmet Üstüner

İnönü Üniversitesi, Türkiye

mehmet.ustuner@inonu.edu.tr

Meltem Gönden

Sakarya Üniversitesi, Türkiye

meltemg@sakarya.edu.tr

Muhammet Özden

Dumlupınar Üniversitesi, Türkiye

muhammetozden@gmail.com

Nil Duban

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Türkiye

nduban@gmail.com

Nilüfer Köse

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

navuzsoy@anadolu.edu.tr

Nilüfer Ş. Özabacı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Türkiye

nozabaci@ogu.edu.tr

Sadegül Akbaba-Altun

Başkent Üniversitesi, Türkiye

akbabas@baskent.edu.tr

Sema Ünlüer

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

semaaktas@anadolu.edu.tr

Ş. Dilek Belet Boyacı

Anadolu Üniversitesi, Eskişehir

sdbelet@anadolu.edu.tr

TEKNİK EKİP

Bilal Öncül

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

bilalo@anadolu.edu.tr

Ramazan BOZTAŞ

Anı Yayıncılık, Türkiye

aniyayincilik@aniyayincilik.com.tr

Işıner Sever

Anadolu Üniversitesi, Türkiye

i_sever@anadolu.edu.tr